Магазин аюрведических товаров
Корзина


0

Вайбер
+38 068 163 38 93
+38 063 982 29 23
Корзина


0

Выбирай здоровье

Воплощай мечты

Блог

ДОРОГІ ДРУЗІ!

ИНФОРМАЦИЯ О КОНСУЛЬТАЦИИ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ.
Раді запропонувати вам консультації аюрведичного фітотерапевта, дієтолога, коуча здорового способу життя Тараса Зінько. Тарас практикує здоровий спосіб життя і вегетаріанство більше 20 років. З Аюрведою познайомився близько 10 років тому, останні 3 роки приймає пацієнтів та проводить онлайн навчання Аюрведі. Дізнатися докладніше про Тараса і його підхід до здоров'я можна на сторінках и .

Консультації проходять оффлайн у Львові, а також онлайн через месенджери або по телефону, де б ви не знаходилися.

ВАРТІСТЬ: 1200грн. / 2 зустрічі до 1 години кожна + супровід 6 тижнів.

НАСТУПНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ: 600грн. / 1 зустріч до 1 години + супровід 6 тижнів.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ:

 • Напишіть нам на вайбер 098 774 17 72 або мейл ayurvedalife@ukr.net, щоб домовитися про час консультації. Вкажіть, на яку консультацію хочете записатися - онлайн або оффлайн. Основні дні прийому - ВТ, ЧТ, ПТ. Оффлайн тільки ЧТ, ПТ.
 • Ми створимо для вас КАРТКУ ПАЦІЄНТА на гугл диску, відправимо посилання.
 • До консультації вам необхідно заповнити КАРТКУ ПАЦІЄНТА - особисті дані і основні скарги, пройти наш авторський Доша-ТЕСТ - тест на визначення вашої поточної конституції згідно Аюрведи, а також завантажити на диск наявні клінічні аналізи за останні пів року.

ПРО КОНСУЛЬТАЦІЮ:

ПЕРША ЗУСТРІЧ

 • Збір первинної інформації - опитування, огляд згідно аюрведических методик, анамнез, скарги, симптоми, розшифровка наявних клінічних аналізів.
 • Пульсова діагностика (тільки оффлайн) та визначення поточної конституції - балансу дош.
 • Направлення на клінічні аналізи.
 • Рекомендації з ведення ЩОДЕННИКА ЗДОРОВ'Я.

Протягом 1-2 тижнів після ПЕРШОЇ ЗУСТРІЧІ вам необхідно здати аналізи, завантажити їх в вашу КАРТКУ ПАЦІЄНТА на гугл диску і записатися на ДРУГУ ЗУСТРІЧ.

ДРУГА ЗУСТРІЧ - тільки онлайн

 • Розшифровка і роз'яснення даних клінічних аналізів.
 • Аналіз ЩОДЕННИКА ЗДОРОВ'Я, рекомендації по харчуванню, режиму дня, фізичній активності та іншим методикам підтримки або відновлення здоров'я.
 • Призначення комплексу фіто і вітамінотерапії, складання схеми прийому препаратів, а також призначення дат контрольної здачі аналізів.

СУПРОВІД - 6 тижнів після ПЕРШОЇ ЗУСТРІЧІ:

 • Коригування схеми терапії в разі індивідуальної непереносимості препаратів.
 • Коригування рекомендацій по харчуванню, режиму дня і т.п.
 • Різні уточнюючі питання по вашому здоров'ю.

Супровід можливий через месенджери (вайбер, месенджер, телеграм ...), а також по телефону. Ми залишаємо за собою право відповідати на питання в месенджерах протягом 48 годин. На розмову по телефону бажано домовитися через месенджери, просто додзвонитися буде складно. У суботу та неділю вихідні дні - супровід не здійснюється. Пишіть без проблем, якщо вам зручно в ці дні, але відповідь буде в понеділок-вівторок.

КОНТАКТИ:

ayurvedalife@ukr.net

098 774 17 72 Тарас - запис на консультацію, питання по здоров'ю

063 982 29 23 Євгенія - замовлення і відправка препаратів, технічні питання щодо ведення КАРТКИ ПАЦІЄНТА і ЩОДЕННИКА ЗДОРОВ'Я

Дякуємо за увагу!

Будемо раді покращити і підтримати ваше здоров'я!
Черная и розовая индийская соль

Для тех, кто хочет питаться здоровее, но не готов отказаться от соли, есть две прекрасных альтернативы — гималайская розовая соль и черная индийская соль (кала намак). Подробней...

Viva Vegetaria! (Дню Вегетарианца посвящается...)

1 октября и 1 ноября приблизительно 10-15% жителей планеты отмечали День Вегетарианца и День Вегана. Я с мужем, в том числе. В качестве подарка начинающим  вегетаринцам хотела бы предложить практические советы по питанию. Все проверено на себе! Проверяли - Тарас 16лет, я - 11 лет - живы-здоровы-довольны жизнью.   Подробней...