Обирай здоров`я Втілюй мрії
0 грн.

Навчання


Головна / Навчання

НАВЧАННЯ

Ця сторінка присвячена тим, хто хоче:

 • Навчитися краще розуміти свій організм, відчувати його справжні потреби і зв'язок з навколишнім світом.
  Навчитися визначати свій психофізичний тип.
  Проводити самодіагностику.
  Вміти на практиці коригувати свій спосіб життя та харчовий раціон відповідно до власних потреб.
  Розуміти принципи роботи органів та систем відповідно до аюрведичної науки, яким чином виникають та розвиваються хвороби, як їх уникати чи зупиняти за допомогою природних методів: харчування, самомасажу, спецій, трав.
  Вивчити та впровадити у повсякденне життя аюрведичний календар, визначити план з оздоровлення та профілактики за сезонами.

Одна з крутих «фішок» навчальних курсів, які ми пропонуємо на цьому сайті, полягає в тому, що ми поєднуємо в них знання традиційної Аюрведи з новітньою інформацією, якою володіє сьогодні сучасна медицина в галузі дієтології та нутріціології. Хоча цими знаннями зараз повний Інтернет, не кожен може ними скористатися. Ми пропонуємо знання у систематизованій формі, зрозумілою мовою. Практичність цих знань підтверджена нашим досвідом та досвідом наших пацієнтів та учнів.


Більшість навчання проходить сучасними зручними способами - онлайн, в соцмережах, через месенджери. Тож географія наших учнів не обмежена.

Автор і ведучий навчальних програм - Тарас Зінько:

 • Аюрведичний фітотерапевт, дієтолог, нутриціолог, коуч здорового способу життя.
  Автор курсів "Аюрведа на кожен день", "Формула здоров'я", "Обирай здоров'я. Втілюй мрії. Основи Аюрведи та натурального оздоровлення", "Аюрведа Pro", "Аюрведична дієтологія та кулінарія" та багатьох інших.
  Провів понад 400 офлайн заходів - курсів, семінарів по Аюрведі та натуральноу здоровому способу життя - в різних містах України та Польщі.
  Вегетаріанець із більш ніж 25-річним стажем.
  Фахівець з традиційної пульсової та сучасної клінічної діагностики.

Навчальні програми у записі ви можете придбати в цьому інтернет-магазині за посиланням
https://ayurvedalife.in.ua/catalog/navchalni-programi

Для участі в наших заходах, багато з яких проводяться безоплатно - курси, вебінари, семінари, марафони, квести - реєструйтесь на сайті з позначкою Отримувати розсилку (найнадійніший спосіб), а також підписуйтесь на наші сторінки в та .


Будемо раді допомогти вам у отриманні цих безцінних знань, які роблять життя усвідомленим і тим, про яке ви мрієте!