Обирай здоров`я Втілюй мрії
0 грн.

Консультації


Головна / Консультації

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Раді запропонувати вам консультації аюрведичного фітотерапевта, нутриціолога, дієтолога, коуча здорового способу життя Тараса Зінько. Тарас практикує здоровий спосіб життя більше 20 років. З Аюрведою познайомився близько 15 років тому, останніх 5 років приймає пацієнтів та проводить онлайн навчання Аюрведі. Дізнатися докладніше про Тараса і його підхід до здоров'я можна на сторінках и .

Консультації проходять онлайн через месенджери або по телефону, де б ви не знаходилися. Українською та польською мовами.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ:

 • Напишіть у будь-який месенджер на номер Тараса 098 774 17 72, щоб домовитися про час консультації.
 • Ми створимо для вас КАРТКУ ПАЦІЄНТА на гугл диску, відправимо посилання.
 • До консультації вам необхідно заповнити КАРТКУ ПАЦІЄНТА - особисті дані і основні скарги, пройти Доша-ТЕСТ - тест на визначення вашої поточної конституції згідно Аюрведи, а також завантажити на диск наявні клінічні аналізи за останні пів року.

ПРО КОНСУЛЬТАЦІЮ:

ПЕРША ЗУСТРІЧ

 • Збір первинної інформації - опитування, огляд згідно аюрведичних методик, анамнез, скарги, симптоми, розшифровка наявних клінічних аналізів.
 • Визначення поточної конституції - балансу дош.
 • Направлення на клінічні аналізи.
 • Рекомендації з ведення ЩОДЕННИКА ЗДОРОВ'Я.

Протягом 1-2 тижнів після ПЕРШОЇ ЗУСТРІЧІ вам необхідно вести ЩОДЕННИК ЗДОРОВ'Я, здати аналізи, завантажити їх в вашу КАРТКУ ПАЦІЄНТА на гугл диску і записатися на ДРУГУ ЗУСТРІЧ.

ДРУГА ЗУСТРІЧ

 • Розшифровка і роз'яснення даних клінічних аналізів.
 • Аналіз ЩОДЕННИКА ЗДОРОВ'Я, рекомендації по харчуванню, режиму дня, фізичній активності та іншим методикам підтримки або відновлення здоров'я.
 • Призначення комплексу фіто і вітамінотерапії, складання схеми прийому препаратів, а також призначення дат контрольної здачі аналізів.

СУПРОВІД - 3 тижні після другої зустрічі або початку курсу терапії:

 • Коригування схеми терапії в разі індивідуальної непереносимості препаратів.
 • Коригування рекомендацій по харчуванню, режиму дня і т.п.
 • Різні уточнюючі питання по вашому здоров'ю.

Супровід можливий через месенджери (вайбер, месенджер, телеграм ...), а також по телефону. Ми залишаємо за собою право відповідати на питання в месенджерах протягом 48 годин. На розмову по телефону бажано домовитися через месенджери, просто додзвонитися буде складно. У суботу та неділю вихідні дні - супровід не здійснюється. Пишіть без проблем, якщо вам зручно в ці дні, але відповідь буде в понеділок-вівторок.

ДОДАТКОВИЙ СУПРОВІД - деякі питання по здоров'ю вимагають супроводу і щільного контролю Тарасом вашого стану здоров'я протягом 3-6 місяців. Даний вид супроводу обговорюється індивідуально.

ДОДАТКОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО ДІЄТОЛОГІЇ - консультація описана вище включає в себе усні рекомендації по харчуванню та коригування харчування згідно вашого щоденника здоров'я, куди входить щоденник харчування. Для складання меню, згідно вашої конституції на холодний і теплий сезон, а також згідно з вашими існуючими раціоном, необхідно 2 зустрічі. Даний вид консультації обговорюється індивідуально.

ВАРТІСТЬ ПЕРШОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ: 2500грн - 70дол - 70евро / 2 зустрічі до 1 години кожна + супровід 3 тижні.

НАСТУПНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ: 1500грн - 40дол - 40евро/ 1 зустріч до 1 години + супровід 3 тижні.

КОНТАКТИ:

ayurvedalife@ukr.net

098 774 17 72 Тарас - запис на консультацію, питання по здоров'ю

063 982 29 23 Євгенія - замовлення і відправка препаратів, технічні питання щодо ведення КАРТКИ ПАЦІЄНТА і ЩОДЕННИКА ЗДОРОВ'Я

Дякуємо за увагу!

Будемо раді покращити і підтримати ваше здоров'я!